Movies
Ratings
401
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
Winter LightRated ★ 3.5
Merrily We Roll AlongRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
National Theatre Live: HamletRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0- Black BeautyRated ★ 2.5
The BrosRated ★ 1.5
The Rat CatcherRated ★ 3.0
PoisonRated ★ 4.0
The SwanRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 1.5
The GodfatherRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5