Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Law & Order: Special Victims Unit Season 5Rated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 0.5
A Killer ParadoxRated ★ 1.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.0
Dr. STORKSRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 3.5- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0