Movies
Ratings
257
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5