Series
Ratings
43
Code Black Season 1Rated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
Masked ProsecutorRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 0.5
High SocietyRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 4.5
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.0
Nightmare TeacherRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5