Series
Ratings
100
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Zootopia+Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0