Movies
Ratings
105
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
GeostormRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5