Movies
Ratings
32
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Soul MateRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Gintama: The Best of Gintama on Theater 2DRated ★ 5.0