Movies
Ratings
100
Saw IIIRated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
21Rated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.5