Titles you rated
28 Days LaterRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5