Series
Ratings
264- 노엑싯게임룸Rated ★ 2.0
- 더 로직Rated ★ 4.0
- 대학전쟁Rated ★ 3.0
- 대학전쟁Rated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Battle of FatesRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 2.5
VIPRated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5