Series
Ratings
105
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
PluribusRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
The Office Season 9Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5