Series
Ratings
71- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Lost GirlRated ★ 3.0
Lost GirlRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Law & Order: Special Victims Unit Season 12Rated ★ 5.0- おせんRated ★ 4.5
- Law & Order: Special Victims Unit Season 11Rated ★ 5.0
- Law & Order: Special Victims Unit Season 10Rated ★ 5.0
- Law & Order: Special Victims Unit Season 9Rated ★ 5.0
- Law & Order: Special Victims Unit Season 8Rated ★ 5.0
- Law & Order: Special Victims Unit Season 7Rated ★ 5.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 6Rated ★ 5.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 5Rated ★ 5.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 4Rated ★ 5.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 3Rated ★ 5.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 2Rated ★ 5.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 1Rated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 5.0