Series
Ratings
302
DarkRated ★ 4.5
The PaperRated ★ 3.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 2.5
Wise Guy: David Chase and the SopranosRated ★ 2.5
The SopranosRated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
VeepRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.5
VeepRated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.0
The SopranosRated ★ 4.5
VeepRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
The SopranosRated ★ 4.5
VeepRated ★ 4.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.0
The SopranosRated ★ 4.0