Series
Ratings
145
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
ConvictionRated ★ 0.5
La PalmaRated ★ 1.5
TriggerRated ★ 2.5
My Secret VampireRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 1.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
American NightmareRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.0
TreasonRated ★ 2.0
Rilakkuma's Theme Park AdventureRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 1.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.5