Series
Ratings
156
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 4.0
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 4.5- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0
WakakozakeRated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 4.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 4.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0