Series
Ratings
58
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0- Miss Night and DayRated ★ 4.0
- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
Moon KnightRated ★ 4.0
The DessertRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Love Catcher in SeoulRated ★ 2.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0