Series
Ratings
99
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Wedding ImpossibleRated ★ 1.0
Super BandRated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 2.0
Nevertheless,Rated ★ 1.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
Law SchoolRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 2.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0