Series
Ratings
45
GachiakutaRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
KakeguruiRated ★ 2.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 4.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0
CassandraRated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.0