Movies
Ratings
159
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 1.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0