Series
Ratings
24
Why Women KillRated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
The Morose MononokeanRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5