Series
Ratings
137
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Resident Evil: Infinite DarknessRated ★ 1.5
Resident EvilRated ★ 1.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Bulgasal: Immortal SoulsRated ★ 2.5
Barbarians Season 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5
VikingsRated ★ 3.0
VikingsRated ★ 3.0