Movies
Ratings
947
Molly's GameRated ★ 2.5
I, TonyaRated ★ 4.0
BecomingRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.0
Queen of WalkingRated ★ 3.0
Magic MikeRated ★ 3.0
Our BodyRated ★ 3.5
Juliet, NakedRated ★ 3.5
First ReformedRated ★ 3.5
Game NightRated ★ 3.0
CitizenfourRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
Fighting with My FamilyRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0