Movies
Ratings
369
Pride & PrejudiceRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
A Dream Longer Than the NightRated ★ 2.0
If I Fall, Don't Pick Me UpRated ★ 1.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 2.5
DescendantsRated ★ 1.5
DisenchantedRated ★ 1.0
Moana 2Rated ★ 0.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 1.5
Last HolidayRated ★ 2.5
The FallRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.5
DangalRated ★ 3.0
Inland EmpireRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 3.0
Sonic the HedgehogRated ★ 2.0
Sonic the Hedgehog 2Rated ★ 2.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 2.0