Series
Ratings
13
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0