Movies
Ratings
150
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.5
Grown Ups 2Rated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
CatsRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Assassin's CreedRated ★ 2.5
Margin CallRated ★ 4.0
RioRated ★ 4.0
UltravioletRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Movie 43Rated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 4.5
Granny's Got TalentRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5