Series
Ratings
184
The Art of SarahRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 3.5
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.5
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.0
HyenaRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
MaskRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
When I Fly Towards YouRated ★ 4.5