Series
Ratings
355
First LoveRated ★ 5.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 5.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0- Roller CoasterRated ★ 5.0
Family Outing Season 1Rated ★ 5.0- Gag ConcertRated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 1.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
Shin's ProjectRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Dan Da DanRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 5.0
The Big CRated ★ 5.0