Series
Ratings
224
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Behind Her EyesRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5