Titles you rated
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.0
Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 3.0
PluribusRated ★ 3.5
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.5
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.0- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
The PaperRated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Billionaires' BunkerRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0