Movies
Ratings
30
TwilightRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0