Series
Ratings
40- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
The World's Most Extraordinary HomesRated ★ 4.0
Dirty MoneyRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 2.0
UnbelievableRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 0.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.0