Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Pyramid GameRated ★ 3.0
Eye Love YouRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0