Series
Ratings
65
National Chef TeamRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5- Phantom SingerRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.5- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0