Series
Ratings
80
Dream ProductionsRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Dear XRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.0
HydeRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5- 스테이지 파이터Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0