Series
Ratings
57
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
Crimson MoonRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0