Movies
Ratings
45
Midnight RunnersRated ★ 2.5
ItRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.5
PunchRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0