Movies
Ratings
1416
Paris, TexasRated ★ 4.0
Flowers of ShanghaiRated ★ 4.0
The Chronology of WaterRated ★ 3.5
Nouvelle VagueRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5