Movies
Ratings
381
Irma VepRated ★ 4.0
The Taste of OthersRated ★ 4.0
Three… ExtremesRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 0.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0