Series
Ratings
159- Candy CandyRated ★ 4.0
- Murder, She WroteRated ★ 5.0
Jang Hee BinRated ★ 4.0
The Rose of VersaillesRated ★ 5.0
All About EveRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0- VRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 1.0- AjinRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 4.0- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 5.0