Titles you rated
LastRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Empire of GoldRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
My Love Eun DongRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0