Titles you rated
The Young PopeRated ★ 3.5- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 3.0
- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Quarterback Season 2Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Court of GoldRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
ReceiverRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Quarterback Season 1Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
Scenes from a MarriageRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0