Movies
Ratings
394
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
DriveRated ★ 2.5
Better DaysRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
CallRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Hard HitRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 4.5