Movies
Ratings
269
BreathlessRated ★ 3.5
UndineRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
MaestroRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Mysterious Gaze of the FlamingoRated ★ 3.0
Four DaughtersRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0
IbelinRated ★ 3.5
A Letter from KyotoRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
OxygenRated ★ 3.0