Movies
Ratings
201
F1: The MovieRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5