Titles you rated
D.P. Season 2Rated ★ 3.5- Galaxy Express 999Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Weakest BeastRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
H2Rated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 2.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Mix: Meisei StoryRated ★ 4.0- Cross GameRated ★ 5.0
- 크로스 게임 part2Rated ★ 4.5
- 크로스 게임 part3Rated ★ 4.5
크로스 게임 part4Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Dear SisterRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0