Movies
Ratings
132
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
Little BoyRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
SidewallsRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
TrumboRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0