Titles you rated
Severance Season 2Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
The Day of the JackalRated ★ 4.0
PluribusRated ★ 4.0
Invasion Season 1Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
The EternautRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
UntamedRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Zero DayRated ★ 4.0