Movies
Ratings
514
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
American PieRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 1.0
WALL-ERated ★ 1.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 1.0
QuickRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 1.0
JumperRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 1.0
A MuseRated ★ 1.0