Titles you rated
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The DinosaursRated ★ 4.5
PainkillerRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 4.0
The Law According to Lidia Poët Season 1Rated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
UnorthodoxRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Partner TrackRated ★ 2.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0