Movies
Ratings
303
Mother's DayRated ★ 3.0
PietaRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The BoyRated ★ 3.5
Ghost WorldRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0- One Night OnlyRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0- Hide N SeekRated ★ 3.5